Velkommen til Nykøbingvej 213 og 215. Her har du muligheden for at investere i en nydelig villa som allerede er udlejet samt en større bygning med køkken faciliteter.
Nykøbingvej 213 er her du finder køkkenfaciliteter. Ejendommen her har tidligere været benyttet som pizzaria og catering. Ejendommen er indrettet som følgende:
Du har mindre entré med adgang til toilet. Videre tages du ind til køkken med adgang til kølerum, lagerrum samt yderligere kølerum og fryserum.
Ydermere har du et stort køkkenareal centralt i ejendommen. Herfra har du egen indgang samt kølerum.
Nykøbingvej 215 er en nydelig rødstensvilla der står udlejet og er indrettet som følgende:
Du træder ind i den rummelige entré hvor du finder trappen til førstesalen. Fra entréen har du adgang til fint soveværelse, rummelig og lys stue som er beliggende i god forbindelse med hyggelig spisestue. Herfra adgang til pænt køkken. Fra køkkenet træder du ud i bagbygning som er indrettet med badeværelse med toilet, brus og vask samt stort bryggers. Bagbygningen står registreret som værende garage jf. BBR.
Førstesalen byder på to gode værelser samt stor repos.
Udvendigt finder du lukket have samt udhus.
Kontakt os endelig for en fremvisning.
Download filer om ejendommen
Salgsopstilling samt øvrige dokumenter der er til rådighed.

